Ognisko Wrocław – Parafia św. Ignacego Loyoli, ul. W. Stysia 16

Parafia
Spotkania w Parafii pw. Św. Ignacego Loyoli we Wrocławiu, ul. Wincentego Stysia 16 - w drugą sobotę miesiąca rozpoczynają się o godz. 15:00 Mszą Św. w intencji ratowania małżeństw. Duszpasterzem wspólnoty jest o. Jan Konior SJ. Parafia pw. Św. Ignacego Loyoli >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy
Kochani.
– Serdecznie zapraszamy na spotkanie naszego ogniska Sychar, w sobotę 9 kwietnia 2022r przy kościele pw. Św. Ignacego Loyoli, ul. Wincentego Stysia 16. Spotykamy się jak zwykle o godzinie 15:00 w dolnym kościele na liturgii obejmującej Koronkę do Miłosierdzia Bożego, Mszę Świętą, krótką adorację Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo Boże. Następnie, około godz.16:30, przejdziemy do salki na V piętrze na część formacyjną.
– W części formacyjnej ponownie będziemy gościć Annę i Krzysztofa Strugów. Tym razem, po uzgodnieniu z naszymi gośćmi i Wojtkiem, będą to ćwiczenia z możliwością zadawania pytań, dyskusja i wymiana doświadczeń na temat „Mądra miłość. Granice w relacjach, rozwiązywanie konfliktów i przebaczenie. Apteczka pierwszej pomocy w kryzysie”.
Mądra miłość, a także MĄDRE rozwiązywanie konfliktów i przebaczenie sobie nawzajem, to zawsze najbardziej potrzebne wartości – a zwłaszcza obecnie i na najbliższą przyszłość.
– Zapraszamy wszystkich, którzy regularnie uczęszczają na spotkania, a także tych, którzy dawno nie byli na spotkaniu. Mile widziane są zwłaszcza nowe osoby, które noszą się z zamiarem przyjścia do naszej wspólnoty. Tutaj spotkacie przyjazne osoby, które gotowe są wam przyjść z pomocą. Otrzymacie wsparcie, pomoc i dobrą radę. Także znajdziecie tutaj drogę do Jezusa Chrystusa, który pobłogosławił Wasze Małżeństwo i pragnie przeprowadzić was przez ten najtrudniejszy okres kryzysu Małżeńskiego.
– Aby uświetnić spotkanie naszego Ogniska, można kupić coś słodkiego, lub upiec samemu dobre, pyszne ciasto. Nic się nie zepsuje, bo wszystko co zostanie, będzie rozdane na końcu wśród uczestników spotkania.
Pozdrawiamy serdecznie, z Panem Bogiem,
Janek i Wojtek
Kronika