Ognisko Wrocław – Parafia św. Ignacego Loyoli, ul. W. Stysia 16

Parafia
Spotkania w Parafii pw. Św. Ignacego Loyoli we Wrocławiu, ul. Wincentego Stysia 16 - w drugą sobotę miesiąca rozpoczynają się o godz. 15:00 Mszą Św. w intencji ratowania małżeństw. Duszpasterzem wspólnoty jest o. Jan Konior SJ. Parafia pw. Św. Ignacego Loyoli >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Kochani wiemy, że  większość z Was odmawia Różaniec, łączy się na grupach przez  komunikatory, oraz z prowadzącymi przez portale internetowe, a także w kaplicach i w  kościołach – to bardzo dobrze J. Przyjmijcie też naszą prośbę, aby każdy z Nas/Was, codziennie najlepiej o 21.00, lub w dowolnej innej porze dnia, odmówił cały Różaniec, czyli 153 Zdrowaś Maryjo (15 tajemnic) w swojej izdebce, gdzie tylko Bóg widzi i słyszy, zawierzając Ukrainę i Rosję Matce Bożej, naszej mamie – Maryji.

Jeżeli ktokolwiek może pomóc Ukrainie i w konsekwencji  nam, to tylko Ona Maryja, niosąc naszą prośbę do Boga. Wesprzyjmy wspólną, choć rozproszoną modlitwą to, co się dzieje teraz na Ukrainie. Porozmawiajmy z Maryją, aby nas, Ukrainę, Rosję oraz wszystkich ludzi pokojowo nastawionych do drugiego Człowieka, wsparła w dobrym i pomogła nam walczyć o dobro wspólne. Zło nie powinno być większe – lecz dobro! Dobro, choć mniej „krzykliwe” niech z Bogiem odniesie zwycięstwo! Od ponad 2000 lat uczymy się tej przepięknej Miłości, okażmy ją więc dzisiaj sobie samym, naszej Ojczyźnie i ludziom w wielkiej niedoli – zwłaszcza teraz ludziom na Ukrainie.

Bardzo o to prosimy, Janek i Wojtek.

Z Panem Bogiem!

Kronika