Ognisko Wrocław – Parafia św. Ignacego Loyoli, ul. W. Stysia 16

Parafia
Spotkania w Parafii pw. Św. Ignacego Loyoli we Wrocławiu, ul. Wincentego Stysia 16 - w drugą sobotę miesiąca rozpoczynają się o godz. 15:00 Mszą Św. w intencji ratowania małżeństw. Duszpasterzem wspólnoty jest o. Jan Konior SJ. Parafia pw. Św. Ignacego Loyoli >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Kochani 😊.

– Zapraszam na spotkanie naszego ogniska Sychar, które odbędzie się w dniu 12 lutego 2022r. Spotykamy się o godzinie 15:00 w dolnym kościele na liturgii obejmującej: Koronkę do Miłosierdzia Bożego, Mszę Świętą oraz krótką adorację Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo. Następnie, około godz. 16:30, przejdziemy do salki na 5 piętrze na część formacyjną.

– W części formacyjnej odbędą się Warsztaty z komunikacji w relacjach w rodzinie, poprowadzone przez zaproszone  małżeństwo Annę i Krzysztofa Strug,  którzy są  znanymi ogólnopolskimi doradcami życia rodzinnego, posiadają ukończone studia „Nauk o Rodzinie” na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu i długoletnią praktykę w prowadzeniu warsztatów z grupami. Po 45-minutowej prezentacji tematyki, podzielimy się na dwie grupy, w których Ania i Krzysztof przeprowadzą Warsztaty.

– Jeżeli ktoś miałby ochotę uświetnić spotkanie naszego Ogniska w sobotę, to może kupić coś słodkiego, a najlepiej upiec samemu dobre, pyszne ciastko 😋. Zapewniamy, że nic się nie zepsuje, bo wszystko to co zostanie, będzie rozdane na końcu wśród uczestników spotkania 🤗.

Z Panem Bogiem. Pozdrawiam.

Janek

 

Kronika