Ognisko Wrocław – Parafia św. Ignacego Loyoli, ul. W. Stysia 16

Parafia
Spotkania w Parafii pw. Św. Ignacego Loyoli we Wrocławiu, ul. Wincentego Stysia 16 - w drugą sobotę miesiąca rozpoczynają się o godz. 15:00 Mszą Św. w intencji ratowania małżeństw. Duszpasterzem wspólnoty jest o. Jan Konior SJ. Parafia pw. Św. Ignacego Loyoli >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Kochani.

Sądzę, iż w związku z obecną sytuacją wielu z Was ma wątpliwości odnośnie naszego najbliższego spotkania. Odwołane zostały rekolekcje, niektóre ogniska rezygnują ze spotkań.

Po rozmowie z Ojcem Janem i Ojcem Proboszczem zdecydowałem, że spotkanie się odbędzie aby umożliwić udział tym, którzy będą chcieli w nim uczestniczyć. Jeśli ktoś ma obawy, źle się czuje,  inaczej widzi swoje obowiązki w tej sytuacji, lub ma inne powody, to niech nie przychodzi i nie ma z tego powodu żadnych skrupułów. Episkopat zastawił nam decyzję odnośnie uczestnictwa w Eucharystii i tak też widzę tę sprawę.

Zaczniemy tradycyjnie od Eucharystii i adoracji Najświętszego Sakramentu. Po liturgii nie będziemy jednak zapraszać na spotkanie do salki. Kto będzie chciał, może się ograniczyć tylko do Eucharystii, w pełnym poszanowaniu Waszej wolności i decyzji.

Bogu Was polecam.

Piotr

Kronika