Ognisko Wrocław – Parafia św. Ignacego Loyoli, ul. W. Stysia 16

Parafia
Spotkania w Parafii pw. Św. Ignacego Loyoli we Wrocławiu, ul. Wincentego Stysia 16 - w drugą sobotę miesiąca rozpoczynają się o godz. 15:00 Mszą Św. w intencji ratowania małżeństw. Duszpasterzem wspólnoty jest o. Jan Konior SJ. Parafia pw. Św. Ignacego Loyoli >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Spotkanie rozpoczęliśmy tym razem w kaplicy Koronką do Miłosierdzia Bożego oraz Mszą św. Liturgię zakończyliśmy adoracją Najświętszego Sakramentu.

Po zakończeniu liturgii przeszliśmy do salki na 5 piętrze. Jest okres Bożego Narodzenia, więc spotkaniu staraliśmy się nadać charakter bardziej radosny i rodzinny. Zaczęliśmy od komunikatów, które sprowokowały rozmowę na tematy ważne dla naszej wspólnoty, związane głównie z komunikacją pomiędzy nami.

„Rundkę” mieliśmy tym razem rozbudowaną czasowo, dzięki czemu kilka osób podzieliło się informacjami i świadectwami o zmianach zachodzących w nich samych lub ich związkach. Dziękujemy wszystkim, którzy pozwolili nam uczestniczyć w ich radościach i smutkach.

W końcowej części śpiewaliśmy wspólnie kolędy i już w swobodnej atmosferze dzieliliśmy się wspomnieniami świątecznymi i noworocznymi. Spotkanie zakończyliśmy wspólną modlitwą.

Kronika