Ognisko Wrocław – Parafia św. Ignacego Loyoli, ul. W. Stysia 16

Parafia
Spotkania w Parafii pw. Św. Ignacego Loyoli we Wrocławiu, ul. Wincentego Stysia 16 - w drugą sobotę miesiąca rozpoczynają się o godz. 15:00 Mszą Św. w intencji ratowania małżeństw. Duszpasterzem wspólnoty jest o. Jan Konior SJ. Parafia pw. Św. Ignacego Loyoli >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Na spotkanie, które odbyło się w dniu 09 stycznia 2016 zjawiło się około 40 osób.

Tradycyjnie już – spotkanie rozpoczęliśmy Koronką do Miłosierdzia Bożego, następnie Ojciec Maciej odprawił mszę świętą oraz wygłosił homilię. Po Mszy św. odbyła się adoracja przed Najświętszym Sakramentem oraz indywidualne błogosławieństwa naszego Pana – Jezusa Chrystusa.

Następnie udaliśmy się do salki na 5 piętrze. W tym miesiącu mieliśmy przyjemność wysłuchania konferencji o. Macieja na temat Jana Chrzciciela. Tekst z tej konferencji został umieszczony na osobnej stronie internetowej jest również dostępny w zakładce dokumentów o. Macieja.

Warto przeczytać wspomniany artykuł, który nie jest tylko do przeczytania, ale – jak pisze sam o. Maciej – „(..) jest do głębokiej refleksji modlitewnej nad naszym życiem i do podjęcia dobrych kroków – decyzji, nawrócenia (..)”

Zapraszam również do zapoznania się z Homiliami  o. Macieja.

Kronika