Ognisko Wrocław – Parafia św. Ignacego Loyoli, ul. W. Stysia 16

Parafia
Spotkania w Parafii pw. Św. Ignacego Loyoli we Wrocławiu, ul. Wincentego Stysia 16 - w drugą sobotę miesiąca rozpoczynają się o godz. 15:00 Mszą Św. w intencji ratowania małżeństw. Duszpasterzem wspólnoty jest o. Jan Konior SJ. Parafia pw. Św. Ignacego Loyoli >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Aby zrozumieć czym jest Nowa Ewangelizacja i  czym jest wykorzystanie wizerunku Loga Wspólnoty Trudnych Małżeństw na koszulkach   prosimy przeczytać  świadectwa Roberta oraz Mirki i Jarka na naszym Forum Pomocy – http://www.kryzys.org/viewtopic.php?t=9669. Jest to doskonały przykład Nowej Ewangelizacji  zwłaszcza wśród tak licznej rzeszy katolików przenikniętych mentalnością rozwodową (większość rozwodzących się to niestety katolicy), którym brakuje wiary w moc sakramentu małżeństwa – do wykorzystania podczas pielgrzymek, spotkań wspólnotowych, parafiad,kongresów, uroczystości kościelnych, etc. Przykładowe zdjęcia koszulek można obejrzeć pod adresem: biała męska koszulka – http://sychar.org/?attachment_id=2517 biała damska koszulka – http://sychar.org/?attachment_id=2520 zielona damska koszulka – http://sychar.org/?attachment_id=2521 w różnych rozmiarach (S, M, L, XL, XXL).
UWAGA! Do każdej koszulki Sycharowskiej dołączona jest specjalna ulotka”instrukcja obsługi” dla wszystkich jej użytkowników. Na kartce oprócz informacji o rodzaju koszulki, wielkości i wyjaśnieniu dlaczego każde sakramentalne małżeństwo jest do uratowania, podane jest konto naszego stowarzyszenia, na które można wpłacać dobrowolne ofiary w formie darowizny , abyśmy mieli za co drukować następne koszulki. Średni koszt koszulek z nadrukiem zamawianych przez nasze Stowarzyszenie nie przekracza 20 zł. Jak i gdzie zamawiać koszulki? Proszę o kontakt mailowy do dnia 20 każdego miesiąca czyli teraz do 20 sierpnia na adres ubeatau@gmail.com z wpisanym imieniem, rozmiarem, kolorem oraz ile szt. Następnie zostaną one doręczone do „rąk własnych” na spotkaniu Wspólnoty Sychar we Wrocławiu.  Najbliższe spotkanie 14.09.13  g. 15.00 u Ojców Jezuitów na ul. Stysia we Wrocławiu.

 

 

Kronika