Ognisko Wrocław – Parafia św. Ignacego Loyoli, ul. W. Stysia 16

Parafia
Spotkania w Parafii pw. Św. Ignacego Loyoli we Wrocławiu, ul. Wincentego Stysia 16 - w drugą sobotę miesiąca rozpoczynają się o godz. 15:00 Mszą Św. w intencji ratowania małżeństw. Duszpasterzem wspólnoty jest o. Jan Konior SJ. Parafia pw. Św. Ignacego Loyoli >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W naszym wakacyjnym spotkaniu  13 lipca 2013 r  uczestniczyło 11 osób. Powodów, że było nas tak mało, było kilka – wymienię dwa: 1. to czas wakacji, 2. niektórzy byli na rekolekcjach „Jezus uzdrawia”  w Licheniu.
Tradycyjnie spotkanie rozpoczęliśmy wspólnym śpiewem przy akompaniamencie gitary (dziękujemy Joli), a następnie odmówiliśmy Koronkę do Miłosierdzia Bożego – duchowo łącząc się z osobami w Licheniu. Później Ojciec Maciej rozpoczął Eucharystię, a Jola zapewniła oprawę muzyczną. Intencja była taka jaką pomyśleliśmy w naszych sercach. Na zakończenie Mszy Św., po krótkiej adoracji Ojciec Maciej pobłogosławił nas Najświętszym Sakramentem. Po Mszy Św. przeszliśmy do naszej salki i podzieliliśmy się naszym doświadczeniem życiowym przy herbatce i ciasteczku. Wymieniliśmy lektury na najbliższy miesiąc i obiecaliśmy modlitwę za te osoby, które były po naszej prawej stronie.  Na następne spotkanie zostaliśmy zaproszeni w drugą sobotę września czyli 14.09.13 o godz. 15.00.

 

Kronika