Ognisko Wrocław – Parafia św. Ignacego Loyoli, ul. W. Stysia 16

Parafia
Spotkania w Parafii pw. Św. Ignacego Loyoli we Wrocławiu, ul. Wincentego Stysia 16 - w drugą sobotę miesiąca rozpoczynają się o godz. 15:00 Mszą Św. w intencji ratowania małżeństw. Duszpasterzem wspólnoty jest o. Jan Konior SJ. Parafia pw. Św. Ignacego Loyoli >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Kolejne spotkanie Wspólnoty Sychar odbyło się 9.03.2013 r. W spotkaniu tym uczestniczyło 13 osób, pozostałe „sycharki” uczestniczyły w rekolekcjach lokalnych w Głębinowie. Wspieraliśmy ich modlitwą. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy Koronką do Miłosierdzia Bożego, a następnie Ojciec Maciej odprawił Mszę św. w intencji trudnych małżeństw. Po Mszy św mogliśmy w ciszy Adorować Pana Jezusa. W salce katechetycznej odbyło się spotkanie, na którym odpowiedzieliśmy sobie na dwa pytania dotyczące Słowa Bożego (Łk 18, 9-14) :
1. W których momentach swego życia i dlaczego w odniesieniu do współmałżonka myślałeś/aś: ” Boże, dziękuję Ci, że nie jestem jak inni ludzie, jak zdziercy, jak oszuści, jak cudzołożnicy, czy jeszcze inni, albo jak ten celnik”.
2. W których momentach byłeś/aś przekonana/y, że należy modlić się i mówić: „Boże, miej litość dla mnie grzesznika”.

Kronika